caduceus_plain

Jmenuji se Jitka Homoláčová, šest let jsem prodávala bylinky, čaje, potravinové doplňky. K tomu jsem postupně absolvovala různé masérské kurzy a přečetla mnoho knih na dané téma.

Člověk je za své zdraví v první řadě zodpovědný sám. Pokud nechce ustoupit zlozvykům, nepomůže mu nikdo. Ani já nemohu a neslibuji zázraky. Ale můžu vám pomoci se změnami k lepšímu životnímu stylu začít. Třeba správným držením těla. Vezměte si sebe a lidi kolem. Vsichni se hrbíme a kroutíme podle toho, jak nám život nakládá starostí.

Jedna moje klientka mě doporučovala své kamarádce slovy: "Dojdi si k ní a ona ti nastrká zase všechno zpátky, tak jak to má být", jiní tomu říkaji, že jdou na generálku těla.

Pokud ale nechcete nic "opravovat" a jste se svým tělem spokojení, můžete při ozdravné masáži relaxovat a být na chvili úplně bez starostí. Vyzkoušejte masáž nohou nebo rukou, kdy se aktivují body a účinek je přenášen na celé tělo. Zařaďte do svého života příjemnou změnu, utečte na chvíli z reality a načerpejte sílu.

Nás masérů a terapeutů je tolik proto, abyste si mohli vybrat a najít toho svého. Budu si vážit toho, když právě já budu tím, komu se svěříte do péče.