Buddha


Thajská masáž Nuat Phaen Boran

    Rozdílů mezi thajskou a klasickou masáží je hned několik - nesvlékáte se (ale musíte mít hodně volné oblečení), nepoužívá se žádný masážní olej, masíruje se na žíněnce na zemi. Nazvala bych to spíšecvičením propojeným s akupresurou.
    Výborné na zkrácené svaly, bolavé klouby a záda.Nečekejte, že masáž nebudete vnímat, naopak tento proces je intenzivní a účinky se projevují ihned.
    Jestliže jste podstoupili nějaký chirurgický zákrok pohybového aparátu nebo máte silnou osteoporózu, či artrózu, je vhodné zvážit, zda je tato procedura pro vás vhodná nebo se musí některé prvky vynechat. Je možné si zvolit jen částečnou masáž.
    Masáž jsem se učila přímo u thajského mistra tohoto umění Mr. Wirote Lekkam na ostrově Koh Samui. Děkuji Thajsku za tuto zkušenost. Khop Kun Ka.

Osvědčení - The Society of Thai Traditional Medicine Development of Thailand Under The Royal Patronage of Her Highness Princess Soamsawali

 

lehatko

Rekondiční masáž

    Procedura, která uvolňuje bolavé svaly, ozdravuje kloubní pouzdra, zlepšuje krevní oběh a pohyb mízy. Částečně narušuje tukovou tkáň. Uvolňuje metabolické zplodiny a toxiny.

Osvědčení – rekvalifikační kurz vydala VSV Vysočina (Petr Beran)

 

hlava

Breussova masáž

    Jemná, manuálně-energetická masáž zad v oblasti páteře, která uvolňuje tělesné i psychické blokády. Pochází od rakouského léčitele Rudolfa Breusse.

Osvědčení vydala lektorka Anna Velíšek (Nürnberg, Německo)

 

relaxed

Dornova metoda

    Používá se k odstranění bolesti zad, při omezeném pohybu a při všech potížích s klouby. Dobře působí na odstranění problémů vzniklých na psychické úrovni.

Osvědčení vydala lektorka Anna Velíšek (Nürnberg, Německo)

 

body

Kraniosakrální terapie

    Název je odvozen od latinských slov: cranium – lebka a os sacrum – kost křížová. Pomáhá odstraňovat běžné bloky a dysfunkce v orgánech a systémech celého těla.

Osvědčení vydal Dr. Giovanni Conchin (Itálie)

 

sportman

Sportovní masáž

    Pomáhá předcházet svalovým křečím, regeneruje svalovou tkáň, zvyšuje sportovní výkonnost nebo uvolňuje po tréninku, či závodě.

Osvědčení – rekvalifikační kurz – VSV Vysočina (Petr Beran)

 

sitting

Kombinovaná metoda

    Nejlépe se mi osvědčilo kombinovat uvedené metody podle zdravotního stavu. Každý člověk je originál, proto není možné masírovat a napravovat všechny stejně a nepřihlížet k případným kontraindikacím. Po každé proceduře Vám poradím, jak se stravovat, ukáži Vám cviky, kterými si lépe udržíte tělo v takovém stavu, jak ho "naprogramujeme".